ניקוב ללא אקדח

אנו שמחים שבחרתם לחלוק עימנו את העגיל הראשון שלי.

מה הכוונה ללא אקדח?
השיטה שלנו עוצבה להיות בטוחה, סטרילית וחד פעמית ואינה ניתנת לשימוש חוזר (בניגוד לאקדח). כל עגיל ניקוב יושב בתוך ערכה חד פעמית. מוט העגיל הוא החלק שלמעשה מנקב את האוזן ולאחר הניקוב העגיל נשאר באוזן. הערכה מושלכת לאשפה, דבר אשר מבטיח לכם 100% סטריליות.
image alt
האם הניקוב כואב?
השיטה שלנו פתוחה ועוצבה במיוחד עם מוט דק כדי לנקב בצורה העדינה ביותר וכמעט ללא כאב. המוט זה החלק שמנקב את האוזן וככל שהמוט יותר דק הניקוב פחות כואב. רוב האנשים מרגישים מעט או אם בכלל חוסר נוחות.
מאיזו מתכת עשויים העגילים?
כל עגילי STUDEX הינם היפו-אלרגניים (ללא ניקל – nickel safe) ולכן עומדים ואף עוברים את הסטנדרטים הגלובליים הקפדניים ביותר לדרישות ניקל של משרד הבריאות האמריקאי FDA ושל האיחוד אירופי.
האם ניתן לנקב לתינוקות?
כן, אנחנו מנקבים חורים לתינוקות כבר 30 שנה ומומלצים בכל האזור. אין מגבלה של גיל וכיום מנקבים תינוקות וילדים בכל הגילאים. קיימים עגילים שעוצבו במיוחד לתינוקות בעלי מוט קצר
איך מטפלים באוזן לאחר הניקוב?
אנו ממליצים להשאיר את העגיל באוזן למשך 3 שבועות. מומלץ למרוח את ה"ג'ל להרגעת העור" פעמיים ולפעול לפי המלצות
image alt
נזם והליקס.
נזם:
כל עגיל ארוז בערכה חד פעמית אשר עימה מנקבים את האף, העגילים עשויים מטיטניום (100% ללא ניקל) דבר אשר יבטיח לכם את ההחלמה הבטוחה והמהירה ביותר.
(דוגמאות 87-85 בלוח תצוגה)
הליקס: כל עגיל ארוז בערכה סטרילית וחד פעמית אשר עימה מנקבים את ההליקס. אנו ממליצים לנקב הליקס עם עגילי טיטניום (100% ללא ניקל) או עגילי זהב 14K, בשל הרגישות בניקוב באזור זה (ראו 'טיטניום' דוגמאות בלוח ציפוי זהב מס' 42,43,45 או מבחר עגילי זהב 14K).
image alt
חשוב לציין
כאבים ו/או אדמומיות לאחר הניקוב יכולים לקרות, זה נורמלי. זה ירגע עד 48 שעות מהניקוב בעזרת טיפול נכון. במידה ואת חווה אחת מהתופעות לאחר 48 שעות, מצב כזה יכול להצביע על תגובה אלרגית או שהגוף דוחה עצם זר. במידה ומצב זה קורה פני מיידית לייעוץ רפואי.
לחצו לטיפים והמלצות לטיפול
x

#{title}

#{text}

#{price}